
1 / 31
Pilns virsbūves komplekts
SKU: MDV103532
400.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2010 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 125 kW |
| Engine code | CAHA |
| Mileage | 125 000 km |
| Color | ibisweiss / LY9C |
| VIN | WAUZZZ8KXBA024338 |
| Mfr. code | 8K0854932A |
| OEM code | 8K0854931A |
| Other codes | 8K0807521C |
Category: Complete body kit
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Avārijas zīme
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
10.00 €MDV103382

Dzinējs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
1500.00 €MDV89545

Priekšējais lukturis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L
30.29 €MDV87785

Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19935

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19684

Skaņas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV19548




