
1 / 31
Pilns virsbūves komplekts
SKU: MDV103532
400.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 125 kW |
| Dzinēja kods | CAHA |
| Nobraukums | 125 000 km |
| Krāsa | ibisweiss / LY9C |
| VIN | WAUZZZ8KXBA024338 |
| Ražotāja kods | 8K0854932A |
| OEM kods | 8K0854931A |
| Citi kodi | 8K0807521C |
Kategorija: Pilns virsbūves komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Avārijas zīme
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
10.00 €MDV103382

Dzinējs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
1500.00 €MDV89545

Priekšējais lukturis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L
30.29 €MDV87785

Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19935

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19684

Skaņas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV19548




