
1 / 6
Caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
SKU: MDV25819
5.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B8 8K |
| Год | 2012 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 3.0L 180 kW |
| Код двигателя | CDUC |
| Пробег | 1 км |
| VIN | 1 |
| Код произв. | 059131530K |
| OEM код | K1958 |
Категория: Трубка (трубки)/ шланг (шланги)
Похожие товары

Dzinējs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2014 · 2.0L 100kW
1500.00 €MDV89545

Priekšējais lukturis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L
30.29 €MDV87785

Rokas bremžu vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19935

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV19684

Skaņas pastiprinātājs
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
20.20 €MDV19548

Gateway vadības modulis
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 155kW
10.10 €MDV19044








