
1 / 8
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV81390
25.25 €
Написать в WhatsApp| Марка | Mazda |
| Модель | 6 |
| Год | 2010 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.8L 88 kW |
| Код двигателя | L8-DE |
| Пробег | 116 000 км |
| Цвет | velocity red / 27A |
| VIN | JMZGH148201253264 |
| Код произв. | Z0004399A |
| OEM код | Z0004400A |
Категория: Компрессор (насос) кондиционера воздуха
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 132kW
45.00 €MDV105202

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 110kW
30.00 €MDV96606

Gaisa kondicionēšanas kompresora stiprinājums
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV51719

Gaisa kondicioniera caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L
10.10 €MDV53680
Mazā radiatora ventilatora reostats
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
15.15 €MDV72160

Elektrisks radiatoru ventilators
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
20.20 €MDV71603








