
1 / 7
Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
SKU: MDV95216
5.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Qashqai |
| Год | 2010 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 78 kW |
| Код двигателя | K9K 292 |
| Пробег | 103 590 км |
| Цвет | faded denim / B52 |
| VIN | SJNFCAJ10U2091743 |
| Код произв. | 40342JD18A |
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV94870

Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV95619

R17 alumīnija - vieglmetāla disks (-i)
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
282.77 €MDV93975
Signalizācijas vadības bloks
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
15.00 €MDV105097
Dzinēja vadības bloks
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
20.00 €MDV104776
Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV104663







