
1 / 7
Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
SKU: MDV95216
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 103 590 km |
| Color | faded denim / B52 |
| VIN | SJNFCAJ10U2091743 |
| Mfr. code | 40342JD18A |
Category: Original wheel cap
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV94870

Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV95619

R17 alumīnija - vieglmetāla disks (-i)
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
282.77 €MDV93975

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Priekšējās arkas apdare
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV98889

Dzinējs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
2400.00 €MDV95448







