
1 / 5
Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
SKU: MDV94870
5.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2009 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 119 000 km |
| Color | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1406709 |
| Mfr. code | 40342JD18A |
| OEM code | 40342AV610 |
| Other codes | 10342CC400 |
Category: Original wheel cap
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV95216

Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV95619

R17 alumīnija - vieglmetāla disks (-i)
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
282.77 €MDV93975
Signalizācijas vadības bloks
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
15.00 €MDV105097
Dzinēja vadības bloks
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
20.00 €MDV104776
Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV104663











