
1 / 5
Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
SKU: MDV94870
5.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 119 000 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1406709 |
| Ražotāja kods | 40342JD18A |
| OEM kods | 40342AV610 |
| Citi kodi | 10342CC400 |
Kategorija: Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV95216

Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV95619

R17 alumīnija - vieglmetāla disks (-i)
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
282.77 €MDV93975

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Priekšējās arkas apdare
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV98889

Dzinējs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
2400.00 €MDV95448











