
1 / 17
Parkošanās sensors PDC
SKU: MDV99691
15.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 119 000 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1406709 |
| Ražotāja kods | 24017JD00A |
| OEM kods | 28438BG00A |
Kategorija: Parkošanās sensors PDC
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Parkošanās sensors PDC
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV81693
Parkošanās sensors PDC
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
20.00 €MDV99551

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Kvēlsveču relejs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV84001

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV73649

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV94672











