
1 / 7
Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
SKU: MDV100157
10.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2009 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 119 000 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1406709 |
| Ražotāja kods | 28184JD45A |
| OEM kods | PN3000FA |
Kategorija: Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Apraksts
Sec.code not included
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
25.25 €MDV92266

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
25.25 €MDV91551

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
70.70 €MDV80771

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV62989

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
120.00 €MDV96916











