
1 / 17
Parkošanās sensors PDC
SKU: MDV99691
15.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Qashqai |
| Год | 2009 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 78 kW |
| Код двигателя | K9K 292 |
| Пробег | 119 000 км |
| Цвет | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1406709 |
| Код произв. | 24017JD00A |
| OEM код | 28438BG00A |
Категория: Парктроник
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Parkošanās sensors PDC
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV81693
Parkošanās sensors PDC
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
20.00 €MDV99551

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Kvēlsveču relejs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV84001

Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
10.10 €MDV73649

Citu veidu vadības bloki / moduļi
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV94672











