
1 / 5
Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
SKU: MDV94870
5.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Qashqai |
| Год | 2009 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 78 kW |
| Код двигателя | K9K 292 |
| Пробег | 119 000 км |
| Цвет | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U1406709 |
| Код произв. | 40342JD18A |
| OEM код | 40342AV610 |
| Другие коды | 10342CC400 |
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV95216

Rūpnīcas varianta diska centra vāciņš (-i)
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 78kW
5.00 €MDV95619

R17 alumīnija - vieglmetāla disks (-i)
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
282.77 €MDV93975

Radio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
50.00 €MDV105822

Priekšējās arkas apdare
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV98889

Dzinējs
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
2400.00 €MDV95448











