
1 / 8
Aizmugurējais lukturis virsbūvē
SKU: MDV99199
10.00 €
Написать в WhatsApp| Марка | Volkswagen |
| Модель | Polo |
| Год | 2005 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Бензин |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.2L 47 kW |
| Код двигателя | BME |
| Пробег | 137 362 км |
| Цвет | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ9NZ5Y173353 |
| Код произв. | 6Q6945096G |
| OEM код | 6Q6945112A |
Категория: Задний фонарь в кузове
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Dzinējs
Volkswagen · Polo · 2003 · 1.2L 40kW
400.00 €MDV80427

Stūres drošības spilvens
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV49466

Priekšējais bamperis
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
25.25 €MDV95282

Mazā radiatora ventilators
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.2L
10.10 €MDV35104

Degvielas sūknis (degvielas tvertnē)
Volkswagen · Polo · 2000 · 1.4L 44kW
15.00 €MDV60109

Starteris
Volkswagen · Polo · 2003 · 1.2L 47kW
10.10 €MDV17289






