1 / 13
Rokturu komplekts
SKU: MDV104768
70.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 110 000 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2251112 |
| Mfr. code | 0265005514 |
| OEM code | 47945JD00A |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV104663
Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV90305

Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.5L 78kW
58.90 €MDV66162

Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
30.29 €MDV80277

Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
50.50 €MDV89915
Rokturu komplekts
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
60.00 €MDV98944


