
1 / 7
Papildu bremžu signāla lukturis
SKU: MDV65656
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | KIA |
| Model | Sportage |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.7L 85 kW |
| Engine code | D4FD |
| Mileage | 128 000 km |
| Color | black pearl / 1K |
| VIN | U5YPC815LBL047863 |
| Mfr. code | E96252 |
| OEM code | 62513302 |
| Other codes | 927003W |
Category: Third/center stoplight
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
Papildu bremžu signāla lukturis
KIA · Sportage · 2009 · 2.0L 100kW
40.39 €MDV61296

Papildu bremžu signāla lukturis
KIA · Sportage · 2012 · 1.7L 85kW
10.10 €MDV48081

Papildu bremžu signāla lukturis
KIA · Sportage · 2013 · 1.7L 100kW
5.00 €MDV76414

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
KIA · Sportage · 2008 · 2.0L 100kW
53.98 €MDV55690

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
KIA · Sportage · 2009 · 2.0L 100kW
62.98 €MDV63599

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
KIA · Sportage · 2009 · 2.0L 100kW
62.98 €MDV63596








