
1 / 9
Priekšpusē bampera turētājs
SKU: MDV66857
10.10 €
Chat on WhatsApp| Make | KIA |
| Model | Sportage |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.7L 85 kW |
| Engine code | D4FD |
| Mileage | 128 000 km |
| Color | black pearl / 1K |
| VIN | U5YPC815LBL047863 |
| Mfr. code | 0R7905551A |
| OEM code | 8681333000 |
| Other codes | 8631324000 |
Category: Front bumper mounting bracket
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Priekšpusē bampera turētājs
KIA · Sportage · 2011 · 1.7L 85kW
10.10 €MDV66858

Priekšējais bamperis
KIA · Sportage · 2009 · 2.0L 100kW
172.70 €MDV58809

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
KIA · Sportage · 2010 · 2.0L 104kW
15.15 €MDV29509

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
KIA · Sportage · 2010 · 2.0L 104kW
15.15 €MDV29511

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
KIA · Sportage · 2010 · 2.0L 104kW
15.15 €MDV29510

Apakšējā bampera daļa (lūpa)
KIA · Sportage · 2009 · 2.0L 110kW
35.34 €MDV89806







