
1 / 9
Priekšpusē bampera turētājs
SKU: MDV66857
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | KIA |
| Modelis | Sportage |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.7L 85 kW |
| Dzinēja kods | D4FD |
| Nobraukums | 128 000 km |
| Krāsa | black pearl / 1K |
| VIN | U5YPC815LBL047863 |
| Ražotāja kods | 0R7905551A |
| OEM kods | 8681333000 |
| Citi kodi | 8631324000 |
Kategorija: Priekšpusē bampera turētājs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Priekšpusē bampera turētājs
KIA · Sportage · 2011 · 1.7L 85kW
10.10 €MDV66858

Priekšējais bamperis
KIA · Sportage · 2009 · 2.0L 100kW
172.70 €MDV58809

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
KIA · Sportage · 2010 · 2.0L 104kW
15.15 €MDV29509

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
KIA · Sportage · 2010 · 2.0L 104kW
15.15 €MDV29511

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
KIA · Sportage · 2010 · 2.0L 104kW
15.15 €MDV29510

Apakšējā bampera daļa (lūpa)
KIA · Sportage · 2009 · 2.0L 110kW
35.34 €MDV89806







