
1 / 7
Papildu bremžu signāla lukturis
SKU: MDV65656
10.10 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | KIA |
| Modelis | Sportage |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.7L 85 kW |
| Dzinēja kods | D4FD |
| Nobraukums | 128 000 km |
| Krāsa | black pearl / 1K |
| VIN | U5YPC815LBL047863 |
| Ražotāja kods | E96252 |
| OEM kods | 62513302 |
| Citi kodi | 927003W |
Kategorija: Papildu bremžu signāla lukturis
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Papildu bremžu signāla lukturis
KIA · Sportage · 2009 · 2.0L 100kW
40.39 €MDV61296

Papildu bremžu signāla lukturis
KIA · Sportage · 2012 · 1.7L 85kW
10.10 €MDV48081

Papildu bremžu signāla lukturis
KIA · Sportage · 2013 · 1.7L 100kW
5.00 €MDV76414

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
KIA · Sportage · 2008 · 2.0L 100kW
53.98 €MDV55690

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
KIA · Sportage · 2009 · 2.0L 100kW
62.98 €MDV63599

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
KIA · Sportage · 2009 · 2.0L 100kW
62.98 €MDV63596








