
1 / 9
Priekšpusē bampera turētājs
SKU: MDV66857
10.10 €
Написать в WhatsApp| Марка | KIA |
| Модель | Sportage |
| Год | 2011 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.7L 85 kW |
| Код двигателя | D4FD |
| Пробег | 128 000 км |
| Цвет | black pearl / 1K |
| VIN | U5YPC815LBL047863 |
| Код произв. | 0R7905551A |
| OEM код | 8681333000 |
| Другие коды | 8631324000 |
Категория: Передний держатель бампера
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары

Priekšpusē bampera turētājs
KIA · Sportage · 2011 · 1.7L 85kW
10.10 €MDV66858

Priekšējais bamperis
KIA · Sportage · 2009 · 2.0L 100kW
172.70 €MDV58809

Apakšējais režģis (trīsdaļīgs)
KIA · Sportage · 2010 · 2.0L 104kW
15.15 €MDV29509

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
KIA · Sportage · 2010 · 2.0L 104kW
15.15 €MDV29511

Pretmiglas luktura dekoratīvais režģis
KIA · Sportage · 2010 · 2.0L 104kW
15.15 €MDV29510

Apakšējā bampera daļa (lūpa)
KIA · Sportage · 2009 · 2.0L 110kW
35.34 €MDV89806







