
1 / 8
Numura zīmes apgaismojums
SKU: MDV82511
20.20 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 126 000 km |
| Color | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAJ10U2278905 |
| Mfr. code | 24055JD00A |
| OEM code | JUL1280311121346 |
Category: Number plate light
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items

Numura zīmes apgaismojums
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV82550

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
20.20 €MDV56430
Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV90190

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV92154

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV70943

Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV70686








