
1 / 8
Numura zīmes apgaismojums
SKU: MDV82511
20.20 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 126 000 km |
| Krāsa | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAJ10U2278905 |
| Ražotāja kods | 24055JD00A |
| OEM kods | JUL1280311121346 |
Kategorija: Numura zīmes apgaismojums
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces

Numura zīmes apgaismojums
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV82550

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
20.20 €MDV56430
Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV90190

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV92154

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV70943

Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV70686








