
1 / 8
Numura zīmes apgaismojums
SKU: MDV82511
20.20 €
Написать в WhatsApp| Марка | Nissan |
| Модель | Qashqai |
| Год | 2011 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 430 |
| Пробег | 126 000 км |
| Цвет | silver / KY0 |
| VIN | SJNFCAJ10U2278905 |
| Код произв. | 24055JD00A |
| OEM код | JUL1280311121346 |
Категория: Освещение номера
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары

Numura zīmes apgaismojums
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV82550

Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
20.20 €MDV56430
Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
15.15 €MDV90190

Papildu bremžu signāla lukturis
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
35.34 €MDV92154

Aizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV70943

Aizmugurē atstarotājs
Nissan · Qashqai · 2009 · 2.0L 110kW
10.10 €MDV70686








