
1 / 5
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV105640
20.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 119 621 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAF15U6268060 |
| Ražotāja kods | 92600AZ74A |
| OEM kods | 1938 |
| Citi kodi | R134A |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 110kW
35.34 €MDV53841

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 110kW
20.20 €MDV53414

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV95510

Solenoīda vārsts
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105721

Sprauslu komplekts
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
480.00 €MDV105660

Degvielas sūknis
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV105735








