
1 / 5
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV105640
20.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2012 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 119 621 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAF15U6268060 |
| Mfr. code | 92600AZ74A |
| OEM code | 1938 |
| Other codes | R134A |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 110kW
35.34 €MDV53841

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 110kW
20.20 €MDV53414

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV95510

Solenoīda vārsts
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105721

Sprauslu komplekts
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
480.00 €MDV105660

Degvielas sūknis
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV105735








