
1 / 8
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV95510
20.00 €
Chat on WhatsApp| Make | Nissan |
| Model | Juke I F15 |
| Year | 2011 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 410 |
| Mileage | 103 000 km |
| Color | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Mfr. code | SD6V12 |
| OEM code | 92600AZ74A |
| Other codes | 03774707162 |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 110kW
35.34 €MDV53841

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 110kW
20.20 €MDV53414

Degvielas sūknis
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV105735

Turbīna
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV105733

Izplūdes kolektors
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105722

Droseļvārsts
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105717











