
1 / 8
Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
SKU: MDV95510
20.00 €
Rakstīt WhatsApp| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 103 000 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Ražotāja kods | SD6V12 |
| OEM kods | 92600AZ74A |
| Citi kodi | 03774707162 |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 110kW
35.34 €MDV53841

Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 110kW
20.20 €MDV53414

Starteris
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV105682

EGR dzesētājs
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV105714

Degvielas maģistrālā caurule
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105687

Dzinēja vadu instalācija
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
100.00 €MDV105677











